Restaurace a bufety v areálu

Bufet So Deli

Bufet So Deli nalezneš ve vestibulu menzy. Otevřeno je již od 7:00 hod do 19:00 hod. Díky brzkému otevření si zde můžeš dát snídani. Bufet nabízí základní druhy pizzy, polévky, grilovaná kuřata, rizota, jogurty, saláty atd.

Hodně dobré jídlo

Bufet Hodně dobré jídlo oslní především milovníky zdravé kuchyně, dobré kávy a vynikajících dezertů. Nalezneš zde jídla bez lepku, pro vegetariány i vegany. Každý den je zde pro tebe připravena polévka a tři hlavní jídla. Avšak zájem je poměrně veliký, a proto ti doporučujeme jídla objednat předem. Krom teplého stravování ti bufet „Hodně dobré jídlo“ nabídne i prvotřídní kávu od baristy a skvělé slané i sladké dezerty.

Bufet PEF

Bufet se nachází u hlavního vchodu do Provozně ekonomické fakulty. K jídlu si zde můžeš zakoupit domácí bagety, rozpékané panini, párek v rohlíku, sladké i slané pečivo, kávu a čaj.

Po - ČT 7:30 - 17:30

Pá 7:30 - 16:00

So 8:00 - 14:00

Bufet FAPPZ

Bufet na Fakultě agrobiologie, přírodních a potravinových zdrojů nabízí velmi příjemné posezení, ke kterému si můžeš dopřát zákusek, chlebíček, saláty, rozpékané panini, kávu, čaj nebo domácí bagetu v několika variantách. Velkým plusem bufetu je také nabídka produktů od malovýrobců, např. poctivý jogurt z Farmy Ohaře.

Po-Pá od 7:30 do 17:30 hod.

Bufet FŽP

Bufet na Fakultě životního prostředí nabízí především českou kuchyni, saláty, sekanou v housce, párek v rohlíku, obložené bagety, polévky i mléčné výrobky. Zakoupit zde můžete kávu i pivo.

Po - Pá od 8:00 - 13:00 hod.

Bufet TF

Bufet Technické fakulty nabízí především paniny, sladké i slané pečivo, bagety a toasty.

Po - Pá od 7:30 - 17:00 hod.

Kavárna SIC

V prvním patře ve Studijním informačním centru nalezneš dobrou kávu, párky v rohlíku, panini i zákusky.

Po - Pá od 8:00 - 17:00 hod.

Restaurace Klub C

Každý den kuchaři Klubu Cpro studenty připravují polední menu, které se skládá z polévky a čtyř hlavních jídel. Můžeš zde platit ISIC, hotově a dokonce i platební kartou. Večer si zde vybereš z poměrně širokého jídelního lístku, které nabízí vše přes hamburgery, steaky, saláty i chuťovky k pivu.

Po - Pá od 11:00 do 23:00 hod.

Restaurace Na farmě

Restauraci Na farmě si zamilují zvláště milovníci pizzy. Každý den v poledním menu nalezneš tři druhy pizzy za velmi lákavé ceny. Dále si v restauraci pochutnáš na klasické české kuchyni, masových specialitách i těstovinách, které jsou taktéž součástí poledního jídelního lístku.

Po - Pá od 10:30 - 23:00 hod.

Restaurace G

Na Koleji G nalezneš klasickou kuchyni.

Po - Ne od 11:00 do 23:00 hod.

Řeznictví u Rudolfa

Máte rádi rychlé stravování na stojáka? V tom případě je pro tebe Řeznictví u Rudolfa nejlepší volba. Řeznictví nabízí každý den dvě polévky a jedno hlavní jídlo. Dále zde mají také standardní výběr jídel jako pečená kuřecí stehna, sekanou, párek v rohlíku nebo karbanátky.

Po - Pá od 7:00 - 18:00 hod.

Jediný obchod s potravinami v kampusu

Nalezneš ho u vstupu koleje EFG.

Po - Čt od 14:00 - 01:00 hod.

Ne od 18:00 - 01:00 hod.