Eshop ČZU

ČZUeshop

ČZU eshop je elektronický obchod České zemědělské univerzity, který nabízí studijní literaturu doporučovanou k jednotlivým předmětům vyučovaným na ČZU.

eshop.czu.cz

https://eshop.czu.cz/

V e-shopu se lze orientovat několika způsoby. Skripta jsou uspořádána podle fakult, kateder a dalších kritérií, podle nichž je možno katalog procházet. Jinou možností je využití jednoduchého a pokročilého vyhledávání. Jednoduché vyhledávací pole je umístěno hned na úvodní straně e-shopu v její pravé horní části.

Výdej objednávek

Výdejní místo ČZUeshopu je umístěno v kanceláři č. 110 v budově SIC. Výdej objednávek je možný pouze na základě elektronické objednávky, kterou je možno vyzvednout osobně po obdržení potvrzujícího e-mailu.

Otevřeno je od pondělí do pátku vždy v časech 9:00 – 12:00 a 13:00 – 15:00 nebo podle dohody.

Platit lze hotově, UEP nebo platební kartou, případně lze zboží zaslat poštou na dobírku nebo oproti platbě předem na účet.

Dodání objednávky poštou je možné pouze v rámci České republiky. Doručení zásilky lez očekávat do 3 - 7 dnů. Od okamžiku expedice datum a čas doručení zásilky na zadanou adresu závisí výhradně na dopravci, jímž je Česká pošta.